Echipă

 

Președinte OSUT

Adrian-Alexandru BREHA

Tel. 0748 322 663

adrian@osut.ro

 

 

 

Vicepreşedinte  

Andreea-Raluca ARGEȘEANU

Vicepreşedinte 

Patricia VĂLEANU

Tel. 0746 036 096

andreea.argeseanu@osut.ro

Tel. 0769 616 250

patricia.valeanu@osut.ro

Secretar General

Diana-Loredana IUGA

Tel.  0743 914 800

diana@osut.ro

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Darius-Dragoș ȚEPERDEL

Tel. 0726 062 020                                                      

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Diana-Ioana ALEXAN

Tel. 0758 921 562

darius@osut.ro diana.alexan@osut.ro

 

Coordonator Imagine

Hari-Bogdan RAICU                        

Coordonator Relații Publice (PR)

Andreea-Raluca ARGEȘEANU

Tel. 0748 536 317

hari@osut.ro

 

Tel. 0746 036 096

andreea.argeseanu@osut.ro

 

Coordonator IT și Logistică (IT)

Cătălin-Andrei CHIRIȚĂ

Tel. 0767 912 149                                               

Coordonator Fundraising (FR)

Nelea ANGHELEANU

Tel. 0732 566 663

catalin@osut.ro nelea@osut.ro

 

Cenzor OSUT

Mădălina-Elena PENCIUC

Tel. 0724 441 884                                              

Cenzor OSUT

Ionela-Luiza MARINESCU

Tel. 0762 959 178

madalina@osut.ro ionela@osut.ro